Sobotnia ukraińsko-angielska szkoła projektna dla uczniów klas 5-7

Szczególna oferta dla uczniów ukraińskich w Warszawie!
Dołączajcie się do ciekawej i twórczej nauki w każdą sobotę.
Суботня школа
Co oferujemy?
Zajęcia ze STEAM
Zajęcia ze STEAM
STEAM – to zachwycające połączenie nauki, technologii, inżynierii, sztuki a matematyki. Nasze zajęcia pozwalają uczniom badać te przedmioty w formie interaktywnej i twórczej, korzystając z języka angielskiego jako z głównego środku komunikacji.
ІТ oraz robotyka
ІТ oraz robotyka
Zanurzenie w świat Arduino i robotyki! Studenci nauczą się programować robota mBot, opracowywać decyzje innowacyjne oraz rozwiązywać trudne zadania.
Sport a treningi w formie gry
Sport a treningi w formie gry
Gry aktywne oraz imprezy sportowe sprzyjają rozwojowi fizycznemu i pracy zespołowej i również wspierają zdrowy duch wyścigów.
Суботня школа
Суботня школа
Nasze innowacyjne podejście do nauki

CLIL (Content and Language Integrated Learning)

Nasze zajęcia są prowadzane w języku angielksim niezależnie od poziomu wiedzy uczniów. To podejście pozwala mieć szybki postęp w języku angielskim, pokonać barierę komunikacyjną, ulepszyć nawyki prezentacji oraz całkiem się zanurzyć w środowisko językowe.

Nauczyciele

Nasi nauczyciele nie tylko przekazują wiedzę, w tym też inspirują! Oni pomagają każdemu dziecku otworzyć swój twórczy potencjał і pewność we własnych siłach.

Cena
900 PLN/miesiąc
Dołączajcie się do nas і dajcie swoim dzieciom możliwość rosnąć, rozwijać się i uczyć w radosnej i twórczej atmosferze w Warszawie!

Zacznijcie uczyć się po prostu od zaraz