Świadectwa szkoły UP

Rozszerzcie możliwości wykształcenia swojego dziecka z Sapiens UP.

Możliwości globalne a oficjalne dokumenty o wykształceniu

SAPIENS UP – to szkoła w Warszawie, która oferuje Waszemu dziecku nie tylko kompletne wykształcenie, a także szerokie możliwości do rozwoju.

W naszej szkole pragniemy zagwarantować dzieciom wariatywność uczestnictwa oraz wzrastanie personalne, licząc na ich osobowe potrzeby. Propagujemy nowe podejście ku wykształceniu, gdzie dzieci są aktywnymi uczestnikami swojej nauki.

Szkoła Sapiens UP jest szczególna tym, że się nie ogranicza standardowymi programami edukacyjnymi. Nasza szkoła oferuje uczniom szeroki wybór przedmiotów i projektów do nauczania i realizacji. Robimy akcent na dialogu i współpracy, nadając uczniom prawo do wypowiedzenia swoich opinii a podejmowania decyzji, związanych z nauką i organizacją życia szkolnego.

Атестати
Атестати

Dokumenty

Uczniowie Sapiens UP mogą otrzymywać dwa rodzaje dokumentów o wykształceniu: wzoru ukraińskiego lub/albo brytyjskiego.

1.

Absolwenci naszej szkoły otrzymują świadectwo ukraińskie wzoru państwowego od pierwszej i największej zdalnej szkoły Ukrainy "Optima", podobne do tych, które są wydawane przez szkoły stacjonarne.

2.

W wersjach dołączenia "2 w 1" i "Opportunity" (bardziej szczegółowo) uczniowie zajmują się według 5 głównych kursów programu Cambridge i po ich ukończeniu mogą zdać egzamin na otrzymanie dyplomu IGCSE.
Dyplom IGCSE (International General Certificate of Secondary Education) - dokument, który zaświadcza ogólne wykształcenie średnie Wielkiej Brytanii. To otwiera szerokie możliwości dla dalszej edukacji i rozwoju na terenie Ukrainy i poza krajem.

Pomóżcie swojemu dziecku otworzyć swój potencjał w Sapiens UP, gdzie wykształcenie łączy się z uznaniem i globalnymi perspektywami!

Zacznijcie uczyć się po prostu od zaraz