![Соціалізація та інтеграція учнів до культурного середовища в Sapiens UP!](/uploads/files/2023/08/img_605064be3b1174de3-64ce4ca2395ee.jpeg)
Соціалізація та інтеграція учнів до культурного середовища в Sapiens UP!
У сучасному освітньому середовищі важливим завданням є не лише передача знань і вмінь, але й підготовка учнів до активного життя в суспільстві, розвиток комунікативних навичок і налагодження соціальних зв'язків. Школа Sapiens UP усвідомлює цю потребу й забезпечує можливості для соціалізації та культурної інтеграції учнів у Варшаві.